x
V i r g i n i j u s i r K o

VIRGINIJUS IR KO pasiekimai tarptautinėje parodoje

Šių metų birželio 19-20 dienomis UAB VIRGINIJUS IR KO (Bendrovė) dalyvavo prestižinėje tarptautinėje plastiko perdirbėjų parodoje PRS Europe 2024, vykusioje Amsterdame, Olandijoje. Ši paroda subūrė tūkstančius profesionalų ir atliekų tvarkymo entuziastų, siekiančių spręsti vieną didžiausių pasaulio aplinkosaugos iššūkių – plastiko atliekų tvarkymo problemą.

 

Inovacijos ir Pasiekimai

Bendrovė, veikianti nepavojingų atliekų tvarkymo srityje nuo 2001 metų, 2023 m. gruodžio mėnesį pradėjo polipropileno (PP) didmaišių perdirbimą ir yra vienintelė tokią veiklą vykdanti įmonė Lietuvoje. Naudojama unikali technologija leidžia efektyviai tvarkyti didmaišius, kurių perdirbimas yra iššūkis tiek Lietuvoje, tiek Europoje.

Per pirmus šešis 2024 metų mėnesius, gamykla viršijo suplanuotus perdirbimo lūkesčius. Gaunami užsakymai ir pagamintos PP plastiko granulės sėkmingai parduodamos ir naudojamos įvairių naujų plastikinių produktų, tokių kaip pakuočių, įvairių detalių, statybinių medžiagų ir kt., gamyboje.

„Vykdoma veikla esame įsipareigoję prisidėti prie aplinkos apsaugos ir skatinti žiedinės ekonomikos vystymąsi Lietuvoje, todėl džiaugiamės pirmaisiais savo gamyklos rezultatais. Turima inovatyvi plastiko perdirbimo įranga leidžia perdirbant atliekas pagaminti ypač aukštos kokybės plastiko granules. Naudojant mūsų granules gamintojams nebereikia pridėti į savo gaminius pirminio plastiko arba jo poreikis yra minimalus. Džiaugiamės, kad parodoje sulaukėme tarptautinės bendruomenės susidomėjimo mūsų gaminama aukštos kokybės produkcija“, – įspūdžiais dalijosi Bendrovės akcininkas ir direktorius Virginijus Skublickas.

Bendradarbiavimas ir Ateities vizija

Paroda buvo puiki proga užmegzti partnerystes su kitomis įmonėmis ir organizacijomis, veikiančiomis plastiko surinkimo ir plastiko gamybos srityje. Susitikimai su galimais kolegomis iš įvairių pasaulio šalių leido dalintis žiniomis, patirtimi bei kartu ieškoti sprendimų, kurie padės dar efektyviau kovoti su plastiko tarša. Bendradarbiavimas su tarptautiniais partneriais ne tik sustiprins Bendrovės pozicijas rinkoje, bet ir paskatins inovacijų plėtrą plastiko atliekų perdirbimo sektoriuje. Jau šiuo metu projektuojama papildoma įranga, kuri leis Bendrovei perdirbti platesnį spektrą polipropileno ir kitų atliekų ir pasiūlyti rinkai didesnį plastiko granulių pasirinkimą.

„Siekdami, kad plastikas būtų perdirbamas ir naudojamas pakartotinai, o ne deginamas ar kaupiamas sąvartyne, ne tik prisidedame prie žiedinės ekonomikos pokyčio vystymo, bet ir stipriname vietinę ekonomiką, kurdami naujas darbo vietas ir skatindami tvarios gamybos plėtrą Lietuvoje. Mūsų komandos pastangos jau įrodo, kad esame atsakingi ir patikimi partneriai, siekiantys tvaraus aplinkos valdymo. Mes įsipareigojame toliau vystyti savo veiklą siekdami aukštų standartų ir tvarumo principų“, – ateities planais dalijosi V. Skublickas.

UAB VIRGINIJUS IR KO yra puikus pavyzdys, kaip verslas gali sėkmingai vykdyti veiklą, būti draugiškas aplinkai ir prisidėti prie tvaresnės ateities kūrimo.

Leave a Comment