x
V i r g i n i j u s i r K o
apie mūsų įmonę

,,Virginijus ir Ko"

UAB ,,Virginijus ir Ko" savo veiklą antrinių žaliavų tvarkymo srityje pradėjo 2001 metais. Esame profesionali atliekų tvarkymo įmonė, specializuojantis įvairių rūšių atliekų surinkime, perdirbime ir tvarkyme.

UAB "Virginijus ir Ko" teikia atliekų tvarkymo paslaugas tiek verslo įmonėms, tiek privatiems asmenims. Nuo įmonės veiklos pradžios, daugiau kaip 10 kartų išaugo bendrovės darbuotojų skaičius, išsiplėtė užimamos rinkos ir veiklos sritys. Suburtas kvalifikuotas personalas, turintis ilgametę patirtį atliekų tvarkymo srityje, kuris užtikrina greitą, kompleksišką ir kiekvienam klientui pritaikytą paslaugų paketą.

Mūsų paslaugų spektras apima antrinių žaliavų ir gamybinių atliekų rūšiavimą, surinkimą, transportavimą, paruošimą perdirbimui, perdirbimą ir šalinimą. Mes suprantame, kad atliekų tvarkymas yra sudėtingas procesas, todėl siekiame užtikrinti, kad jūsų atliekos būtų tvarkomos pagal aukštus standartus ir teisės aktus.

Mūsų įmonė deda didelį akcentą į tvarumą ir aplinkosaugą. Mes skatiname atliekų rūšiavimą ir perdirbimą, siekdami sumažinti jų poveikį aplinkai. Dirbame su lietuvos ir užsienio perdirbėjais, kurie naudoja pažangias technologijas, siekdami maksimaliai išnaudoti atliekų potencialą ir sumažinti jų kiekį, kuris patektų į sąvartynus.

Atliekų sutvarkoma per metus
0 t
Savivaldybėse vykdoma veikla
0
Patenkintų klientų
0 +
Paslaugos

Teikiame šias paslaugas

Priimame atliekas rūšiavimo padaliniuose arba atvykstame išvežti.

Superkame išrūšiuotas, supresuotas ir paruoštas perdirbimui atliekas.

Pasirūpiname tinkamu gamybinių atliekų tvarkymu.