x
V i r g i n i j u s i r K o
apie mūsų įmonę

Virginijus ir Ko

UAB ,,Virginijus ir Ko” savo veiklą atliekų tvarkymo srityje pradėjo 2001 metais. Esame profesionali atliekų tvarkymo įmonė, specializuojantis įvairių rūšių atliekų surinkime, perdirbime ir tvarkyme.

UAB Virginijus ir Ko teikia atliekų tvarkymo paslaugas tiek juridiniams asmenims, tiek privatiems asmenims. Nuo įmonės veiklos pradžios, daugiau kaip 10 kartų išaugo bendrovės darbuotojų skaičius, išsiplėtė užimamos rinkos ir veiklos sritys. Suburtas kvalifikuotas personalas, turintis ilgametę patirtį atliekų tvarkymo srityje, kuris užtikrina greitą, kompleksišką ir kiekvienam Klientui pritaikytą paslaugų paketą.

Mūsų paslaugų spektras apima antrinių žaliavų ir gamybinių atliekų surinkimą, transportavimą, rūšiavimą, paruošimą perdirbimui, perdirbimą ir šalinimą. Mes suprantame, kad atliekų tvarkymas yra sudėtingas procesas, todėl siekiame užtikrinti, kad priimtos tvarkyti atliekos būtų tvarkomos pagal aukštus standartus ir teisės aktus.

Mūsų įmonė siekia veiklos tvarumo ir laikosi visų aplinkosaugos reikalavimų. Mes skatiname tinkamų perdirbti atliekų rūšiavimą ir perdirbimą, siekdami sumažinti jų poveikį aplinkai. Dirbame su Lietuvos ir užsienio perdirbėjais, kurie naudoja pažangias technologijas, siekdami maksimaliai išnaudoti atliekų potencialą ir sumažinti jų kiekį, kuris patektų į sąvartynus.

Atliekų sutvarkoma per metus
0 t
Savivaldybėse vykdoma veikla
0
Patenkintų klientų
0 +
Paslaugos

Teikiame šias paslaugas

Priimame atliekas rūšiavimo padaliniuose arba atvykstame išvežti.

Superkame išrūšiuotas, supresuotas ir paruoštas perdirbimui atliekas.

Pasirūpiname tinkamu gamybinių atliekų tvarkymu.