x
V i r g i n i j u s i r K o

Susisiekite su mumis

Klaipėdos atliekų rūšiavimo padalinys

Telšių atliekų rūšiavimo
padalinys

Šiaulių atliekų rūšiavimo
padalinys

UAB „Virginijus ir Ko”

J. Tumo-Vaižganto g. 94-9,

LT-90160 Plungė

Rekvizitai

Įmonės kodas: 171704584

PVM mokėtojo kodas: LT717045811

A. s.: LT91 7300 0101 6579 8869

Bankas: „Swedbank“, AB

Banko kodas: 73000

SWIFT/BIC: HABALT22

Administracija

Direktorius

Virginijus Skublickas

Veiklos vadovė

Dovilė Bytautienė

+370 631 61 111

dovile.b@virginijusirko.lt

Atliekų pardavimo vadovas

Edvinas Paškevičius

+370 604 04 344

edvinas.p@virginijusirko.lt

Technikos vadovas

Audrius Laurinavičius

+370 699 14 433

audrius.l@virginijusirko.lt

Aplinkosauginių projektų vadovas

Karolis Šežikas

+370 672 18 031

karolis.s@virginijusirko.lt

Vyr. buhalterė

Janina Šimkuvienė

+370 652 14 451

info@virginijusirko.lt

Personalo vadovė

Eva Rapalavičiūtė

+370 652 14 461

eva.r@virginijusirko.lt

Atliekų apskaitos vadovė

Jurgita Juodeikienė

+370 622 80 813

jurgita.j@virginijusirko.lt

Klaipėdos atliekų rūšiavimo padalinys

Padalinio vadovė

Aušra Dambrauskienė

+370 655 21 814

aušra.d@virginijusirko.lt

Projektų vadovas

Donatas Gedrimas

+370 678 81 111

donatas.g@virginijusirko.lt

Klientų aptarnavimo vadybininkė

Snieguolė Kavaliauskienė

+370 652 14 475

snieguole.k@virginijusirko.lt

Apskaitininkė

Dovilė Saunoriūtė

+370 652 14 478

dovile.s@virginijusirko.lt

Logistikos ir klientų aptarnavimo vadybininkas

Mindaugas Rupšas

+370 602 01 910

mindaugas.r@virginijusirko.lt

Telšių atliekų rūšiavimo padalinys

L. e. padalinio vadovė

Jurgita Juodeikienė

+370 622 80 813

jurgita.j@virginijusirko.lt

Logistikos ir klientų aptarnavimo vadybininkė

Aurelija Lukšienė

+370 642 14 441

aurelija.l@virginijusirko.lt

Pardavimų vadybininkė

Kristina Pociūtė

+370 699 42 255

kristina.p@virginijusirko.lt

Apskaitininkė

Lina Valutienė

+370 681 41 432

lina.v@virginijusirko.lt

Šiaulių atliekų rūšiavimo padalinys

Adresai

- Kužiai, Šiaulių r. 80265
- Plento g. 2D, Kairiai, Šiaulių r. 80114
siauliai@virginijusirko.lt

Padalinio vadovė

Ernesta Ručinskienė

+370 699 54 482

ernesta.r@virginijusirko.lt

Projektų vadovas

Simas Rubštaitis

+370 652 14 476

simas.r@virginijusirko.lt

Apskaitininkė (GPAIS klausimais)

Sandra Dambrauskienė

+370 601 87 144

sandra.d@virginijusirko.lt

Apskaitininkė (sąskaitų klausimais)

Viktorija Černiauskienė

+370 670 87 799

viktorija.c@virginijusirko.lt

Klientų aptarnavimo vadybininkas

Vilius Voronavičius

+370 681 41 425

vilius.v@virginijusirko.lt

Plastiko perdirbimo padalinys / Plasstic Recycling Unit

Adresas

Plento g. 2D, Kairiai, Šiaulių r. 80114
info@virginijusirko.lt

Padalinio vadovė

Monika Narbutienė

+370 655 42 221

monika.n@virginijusirko.lt

Pardavimų vadovas / Head of sales

Aivaras Jankauskas

+370 608 87 833

aivaras.j@virginijusirko.lt

Susisiekite su mumis

Klaipėdos atliekų rūšiavimo padalinys

Telšių atliekų rūšiavimo padalinys

Šiaulių atliekų rūšiavimo padalinys